Ať vás zaskočil neplánovaný výdaj, nebo vám chybí nějaké peníze na koupi vozu, nemusíte nic odkládat. Rychlá nebankovní půjčka je k dispozici už za čtvrt hodiny, a to ve výši několika i desítek tisíc korun. V opravdu akutním případě lze žádat o půjčku, jejíž schválení probíhá i během víkendu a noci – na větší a plánované výdaje se ale více hodí dlouhodobý úvěr. Ten je možné během chvíle získat na účet, nebo si nechat peníze dovézt v hotovosti.

Jakou částku si můžete půjčit online

V závislosti na výši výdajů a vašich možnostech lze využít online půjčku nebo dlouhodobý úvěr, přičemž oba produkty nabízí jiné částky i splatnosti. Získat tak můžete jen pár tisíc korun, které zvládnete vrátit do 30 dní, ale i vyšší desítky Kč se splatností v řádu let. Zaplatit tak zvládnete naprostou většinu běžných výdajů, včetně těch nákladnějších.

Například Tetička půjčuje novým klientům od 1 000 do 10 000 Kč, a při opakovaných žádostech stoupne limit až na dvacet tisíc. Službu tak můžete zároveň využití jako „finanční rezervu“, k níž se dostanete během čtvrt hodiny bez nutnosti znovu vyplňovat údaje. Klidně o víkendu nebo v noci obdržíte peníze na účet, přijímá-li vaše banka okamžité platby, případně máte účet u té samé.

S většími výdaji zase nabízí pomoc Fair Credit, kde je možní získat dlouhodobý úvěr až na 3 roky. Klienti si mohou vybrat z půjčky v hotovosti ve výší max. 70 000 Kč, nebo si nechat převést na účet více než dvakrát tolik. Během krátké chvíle tak dostanete částku dostačující na pokrytí i větších výdajů jako je koupě automobilu nebo vybavení domácnosti.

Nebankovní půjčky mají několik výhod

Zatímco bankovní domy mají velmi přísné podmínky a žádost o půjčku zamítnou i kvůli malému přešlapu z minulosti, nebankovní společnosti bývají tolerantnější. Třeba dva roky starý zápis kvůli pozdě zaplacené složence nemusí být problém, stejně jako nižší příjem nebo jiný úvěr. Neznamená to, že žadatelé nejsou prověřováni, podmínky jen uzpůsobeny pro běžné občany, ne pouze pro ty zajištěné.

A pestřejší je také nabídka produktů, u nichž si snáze nastavíte splatnost i částku, co bude přesněji odpovídat vaší situaci. Nemusíte si půjčovat minimálně 20 000 Kč jako u banky, poskytnuto vám bude i méně, abyste si zbytečně nepůjčovali více, než je třeba. A také splatnost je lépe nastavena určitým situacím, kdy nižší částky splatíte hned po výplatě a závazek vás tak nebude zatěžovat déle, než je nutné.