Když se vám sejde vícero výdajů a není možné přesně říci, kolik peněz na co padne, není to problém. U rychlé nebankovní půjčky totiž nemusíte nikomu dokládat, na co finanční prostředky použijete. Bez starostí tak vyřešíte vše, co potřebujete, aniž byste někam chodili. Úvěr je kompletně online a žádat o něj lze 24/7.

O jakou částku můžete žádat a na jak dlouho

Ať jsou vaše záměry jakékoliv, je vám k dispozici rychlá půjčka ve výši 20 000 až 150 000 korun, což by mělo stačit i na malou rekonstrukci či ojeté auto. Splátky si přitom můžete rozložit dle svých finančních možností, které znáte nejlépe právě vy sami. Na výběr je z 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců, a ať zvolíte jakkoli dlouhé trvání, nebude vás půjčka zatěžovat zbytečně dlouho.

Schválení půjčky do 5 a výplata do 10 minut

Jestli vás zaskočily nečekané výdaje, nebo se na ně připravujete dopředu, není podstatné – všechny žádosti jsou totiž vyhodnoceny do 5 minut, takže ihned víte, na čem jste. No a pokud je vše v pořádku, dojde obratem k vyplacení nebankovní půjčky na účet. Převod přitom netrvá déle než 10 minut, neboť dnes většina bank podporuje tzv. okamžité platby.

Jaké podmínky má nebankovní úvěr

Splňovat stačí naprosté základy, díky nimž bude možné ověřit, že o peníze opravdu žádáte vy a nikdo jiný. A jelikož uvedete všechny informace do formuláře, nebude nutné dokládat něco později. Aby byla žádost o nebankovní půjčku schválena, je potřeba:

pravidelný příjem (ze zaměstnání, podnikání…)
2 doklady prokazující vaši totožnost (OP a ŘP, případně cestovní pas nebo rodný list)
běžný účet vedený na vaše jméno (nikomu jinému peníze poslat nelze)
zaslat ověřovací poplatek 1 Kč (pro jistotu, že je konto opravdu vaše)
platné telefonní číslo pro rychlejší komunikaci a ověření
e-mailovou adresu k zaslání smluvní dokumentace
plnoletost (půjčku lze poskytnout lidem od 18 let)