Některé výdaje o sobě nedávají vědět s předstihem a obvykle přijdou v tu nejhorší chvíli. Ať se jedná o nutnou opravu auta, nebo koupi důležitého spotřebiče jako je chladnička. Jenže ne každý má dostatečné finanční rezervy, a někdy je potřeba řešit problém okamžitě. Východiskem může být rychlá půjčka, kterou dostanete i o víkendu do 15 minut. Nemusíte přitom nikam chodit, vše probíhá online přes mobilní telefon nebo počítač.

Žádat o půjčku online je velmi snadné

Abyste nemuseli nikam chodit ani volat, je proces žádosti zjednodušen na nutné minimum. Vyplňujete tak prakticky pouze své osobní údaje, informace o zaměstnání a své finanční situaci. O vše ostatní se postarají pracovníci, kteří posoudí váš profil a během 5 minut vám sdělí výsledek. K žádosti je možné použít jak počítač, tak tablet nebo mobilní telefon, na všech přístrojích uvidíte stejné informace.

Vyplacení rychlé půjčky do 15 minut

V případě schválení nebudete muset čekat, jako je tomu zvykem u některých velkých společností nebo bankovních domů. A nečeká se ani na hromadné zasílání, než bude uznáno více žádostí –převod online půjčky probíhá prakticky okamžitě. Máte-li stejnou banku, nebo ta vaše přijímá okamžité platby, budou vám peníze připsány do 15 minut, ale obvykle to bývá dříve. Z bankovního účtu můžete následně platit online, případně si půjčku vybrat z bankomatu.

Kde půjčují nonstop i o víkendu?

Naprostá většina poskytovatelů funguje pouze ve všední dny, mimo které není snadné finanční pomoc získat. Na českém trhu nabízí takové služby pouze hrstka společností, mezi něž patří Tetička, která nabízí půjčky nonstop i o víkendu. S řešením tak nemusíte čekat na pracovní den, ani se omezovat na nějaký čas – žádosti jsou zpracovány klidně uprostřed noci, a peníze zasílány okamžitě bez zbytečného čekání na bankovní účet.