Zaskočili vás nečekané výdaje, opozdila se výplata, nebo jste zkrátka nevyšli s penězi? Nemusíte se hned omezovat na životním standardu, ani žádat o pomoc své kamarády. Se situací vám pomůže krátkodobá půjčka do 10 000 Kč, jejíž žádost vyřídíte kompletně online, a do čtvrt hodiny ji můžete mít na účtu. Expresní vyplacení je přitom možné i během víkendu, a to zcela zdarma.

 

Jakou částku si můžete půjčit a na jak dlouho

Úvěrový limit je nastaven tak, aby odpovídal většině nenadálých životních situací, jako je zpožděná výplata, nedoplatky za energie, nebo z ničeno nic rozbitá chladnička, kterou musíte vyměnit co nejdříve. Poskytovatel nabízí pro tyto případy novým klientům 1 000 až 10 000 Kč, a je pouze na vás, o jakou částku požádáte. Rozmezí by však mělo vystačit i na vyšší nečekané výdaje.

 

Aby nedocházelo ke zbytečnému zatěžování rodinného rozpočtu, není spodní hranice splatnosti nastavena na rok jako u mnohých „tradičních společností“, ale byla přizpůsobena jak výši mikropůjčky do 10 000 Kč, tak možnostem zákazníků. Asi nikdo nechce dlužit déle, než je skutečně nutné, u takto nízkých částek je proto splatnost nastavena na 5 až 30 dní (včetně víkendů).

 

Schválení půjčky proběhne do 5 minut i přes víkend

 

Na pomoc nebudete muset čekat dlouho a velmi rychle se dozvíte, zda-li a kdy peníze dostanete. Nebankovní společnost se totiž věnuje zákazníkům i během víkendu po celý den, a všechny žádosti zpracovává ihned po obdržení. Jakmile je úvěr schválen, dorazí vám na telefon informační textová zpráva, a pak už jen stačí provést poslední kroky a podepsat smlouvu SMS kódem.

 

Krátkodobý úvěr bude vyplacen do 10 minut, 7 dní v týdnu

 

Ačkoliv je to neobvyklé, tak poskytovatel mikropůjček o víkendu nejenom schvaluje žádosti, ale rovněž vyplácí peníze. Ty mohou být díky okamžitým platbám převáděny prakticky okamžitě, a to i do cizí banky. Za expresní vyplacení úvěru přitom nemusíte nic připlácet, je zdarma pro všechny nové i stávající klienty, kteří se ocitli v nepříznivé situaci, a potřebují ji co nejdříve vyřešit.