Když vás zaskočí nečekané výdaje, nebo vám na poslední chvíli odpadne předem domluvené financování, jedná se bezpochyby o nepříjemnou situaci. Cesta z ní však nemusí být tak složitá, jak se na první pohled zdá. Pokud se totiž máte na koho obrátit, můžete získat finanční prostředky už do 15 minut, ať je všední den nebo víkend. Taková nebankovní půjčka je připravena pro každého, kdo splňuje základní podmínky a vyplní na mobilu či PC jednoduchý formulář.

 

+ Finanční prostředky máte do 15 minut

+ Nebankovní půjčka je na cokoliv

+ Snadné vyřízení z mobilu i počítače

+ Získání nebankovního úvěru i o víkendu

 

Už do čtvrt hodiny je nebankovní úvěr na účtu

 

Jelikož bývá v mnoha případech rozhodující rychlost, věnujeme se vyhodnocení všech přijatých žádostí de facto ihned. Žádné zbytečné průtahy vás tak nečekají a zpravidla se během prvních 5 minut dozvíte, zda-li a kdy peníze dostanete, takže nemusíte hledat alternativní řešení. A jakmile na dálku podepíšete smlouvu, vyplatíme vám do dalších 10 minut nebankovní půjčku na účet.

 

Za rychlost převodu se zasluhují tzv. okamžité platby, s nimiž dnes pracuje většina velkých bankovních domů, a umožňují tak svým klientům připisování peněz z konta na konto v rámci vteřin. Tato služba je pro vás přitom zdarma, takže máte bezplatný komfort. A jelikož máme účty vedené u několika bank, dokážeme vám nebankovní půjčku zaslat do pár minut de facto kdykoliv.

 

O nebankovní půjčku žádáte z mobilu či PC

 

Celý proces byl zjednodušen natolik, že vám na něj postačí pouze pár minut, ať jste kdekoliv. Doslova. Pokud se rozhodnete například v nákupním centru, že chcete koupit domácí spotřebič ve slevě, stačí vytáhnout mobilní telefon a vyplnit formulář, po jehož odeslání vás budeme kontaktovat. Nemusíte tak chodit k PC, ačkoliv lze pohodlně požádat i z něj.

 

Využití rychlé nebankovní půjčky je na cokoliv

 

Protože se někdy sejde více výdajů najednou nebo nemůžete dopředu přesně odhadnout, jaká částka bude potřeba, ve využívání peněz vás neomezujeme. Rychlá nebankovní půjčka je na cokoliv, takže záleží pouze na vás, jestli z ní uhradíte složenky a cesty do práce, koupi nového domácího spotřebiče, opravu auta, nebo třeba mobilní telefon a k tomu ještě splátku tarifu.

 

Jak vysoká může být nebankovní půjčka

 

V závislosti na tom, kolik peněz potřebujete, lze žádat o malý, či naopak velký úvěr. Oba dva nabízí nejenom jinou částku, ale také rozdílnou dobu splatnosti, aby nedošlo k přílišnému zatížení vašeho rozpočtu. V obou případech přitom platí, že lze nebankovní půjčku využít na cokoliv, a že ji získáte už do 15 minut, ať žádáte z mobilu nebo počítače:

 

  • velká nebankovní půjčka: získat lze až 150 000 Kč na účet, případně do 70 000 Kč v hotovosti na ruku kterýkoliv všední den.
  • malá nebankovní půjčka: nabízí novým klientům až 10 000 Kč, a těm opakovaným až dvojnásobek. Finanční prostředky získáte do 15 minut i o víkendu.