Když potřebujete založit, je dobré mít po boku partnera, který vás v tom nenechá a pomůže vám složité období zvládnout. Ne vždy se člověk dostane do finanční tísně vlastním zaviněním, někdy stačí pozdě zaslaná výplata či rozbitý spotřebič v době, kdy se to hodí nejméně. Díky nejvýhodnější půjčce se 100% slevou však můžete vše zvládnout a nic neplatit.

 

O kolik můžete žádat a na jak dlouho

 

Nechcete-li za nebankovní úvěr platit ani korunu, je potřeba splnit dvě velmi jednoduché podmínky: a sice půjčit si nejvýše 5 000 Kč a vrátit peníze do 14 dní. Nic více v tom není. Taková finanční pomoc se hodí třeba v případě, kdy máte týden do výplaty a už vám nezbývá ani na provoz domácnosti. Za první půjčku zdarma tak nezaplatíte vůbec nic, veškeré poplatky jsou nula.

 

Vyplacení půjčky zdarma probíhá ihned

 

Ke všem klientům přistupujeme stejně, takže se nemusíte obávat, že byste na peníze čekali déle jenom proto, že je první půjčka zdarma. Všechny žádosti jsou po přijetí vyhodnoceny zhruba do 5 minut a hned poté od nás obdržíte informativní SMS zprávu a email. No a v případě, že je vše v pořádku, rovnou vám vyplatíme finanční prostředky na účet.

 

Vzhledem k tomu, že dnes většina českých bankovních domů podporuje tzv. okamžité platby, trvá tento proces jen něco málo přes 10 minut. A nejlepší na tom je, že vám bude první půjčka zdarma vyplacena nejenom ve všední dny, ale také o víkendech. Zmíněné okamžité platby totiž fungují 7 dní v týdnu, takže nemusíte čekat ani o minutu déle.

 

Jaké jsou podmínky pro získání úvěru

 

Aby mohla být žádost úspěšně vyhodnocena, je třeba vyplnit úvodní formulář, v němž prozradíte informace o své osobě. My pak můžeme ověřit, že o nejvýhodnější půjčku se 100% slevou skutečně žádáte vy. K tomu budeme potřebovat:

 

  • dva doklady totožnosti (OP spolu s ŘP, ale problém není ani cestovní pas či rodný list)
  • pravidelný příjem (ze zaměstnání, podnikání či jiného zdroje, a kombinovat lze i dva a více příjmů)
  • bankovní konto vedené na vaše jméno (nikomu jinému peníze vyplatit nemůžeme)
  • ověřovací poplatek 1 Kč (jistota je jistota; a my chceme 100% vědět, že nikdo cizí nežádá vaším jménem)
  • plnoletost (o půjčku můžete žádat od 18 let věku)
  • telefonní číslo, jehož prostřednictvím se s vámi můžeme spojit
  • e-mailovou adresu, abychom vám zaslali potřebné dokumenty

 

Jakmile vše uvedené doložíte a vyplníte ve formuláři informace, postarají se pracovníci spolu s moderními systémy o pohotové vyhodnocení. A když je výsledek kladný, stačí už jen pár minut počkat, než vám dorazí peníze.