Ať vám na poslední chvíli odpadlo financování nebo plánujete větší výdaje, které sami nepokryjete, je vám k dispozici dlouhodobá půjčka od nebankovní společnosti, s níž zvládnete uhradit vše potřebné. Žádat o ni můžete online, a bude-li vše v pořádku, připíše vám poskytovatel finance na účet do 15 minut od zaslání formuláře.

O jakou částku můžete požádat a na jak dlouho

Na splnění vašich potřeb vám firma poskytne od 20 000 do 150 000 Kč, a kolik přesně to bude, si určíte sami. Žádaná částka by měla vždy odpovídat tomu, co aktuálně potřebujete, ale konečné rozhodnutí je na vás. Pokud jde o splatnost, můžete dlouhodobou půjčku získat na 1 až 3 roky a variabilně si tak úhrady rozložit dle svých možností.

Schválení půjčky je hotové do 5 minut

Abyste nemuseli čekat, ani hledat další řešení, věnuje poskytovatel pozornost všem přijatým žádostem obratem. Vyhodnocení tak obvykle nezabere déle než 5 minut, během nichž vám dorazí potvrzení do SMS zprávy a na email. Velmi rychle se tedy dozvíte, zda-li a kdy vám může být dlouhodobá půjčka připsána na účet, a podle toho se zařídit dále.

Za 10 minut máte finance na účtu

Pokud je vše schváleno a odložili jste potřebné dokumenty, nebrání nic dalšímu kroku, jímž je vyplacení peněz. To opět probíhá bez zbytečného odkladu ihned, takže je můžete mít na účtu do 10 minut od potvrzení žádosti. O to se zasluhují okamžité platby, které dnes podporuje většina českých bank, i konta poskytovatele u několika bankovních domů.

Online půjčka je na cokoliv a bez ručení

Jestli chcete za peníze koupit nový spotřebič, druhé auto, nebo pokrýt nějaké nečekané výdaje, nemusíte nikomu hlásit. Nebankovní společnost ji poskytuje jako bezúčelovou, takže je využití peněz čistě na vás. Za úvěr navíc nemusí ručit druhá osoba, a není ani třeba zastavovat majetek.